Компанія " ТрионБуд " пропонує Вам встановлення ( монтаж) кондиціонерів у Львові за доступними цінами , в максимально короткі терміни і на дійсно професійному рівні. У нашій компанії працюють тільки сертифіковані фахівці, яким під силу виконання робіт будь-якої складності !

Саме від якості установки кондиціонера залежить те , як довго він буде радувати Вас своєю безперебійною роботою . Ви повинні розуміти , що становлення кондиціонера , це досить складна процедура , яку повинні здійснювати виключно професіонали. На сьогоднішній день уЛьвові існує величезна кількість компаній , які здійснюють монтаж кондиціонерів , однак лише деякі роблять це справді професійно і готові надалі брати на себе гарантійні зобов'язання.

Ми цінуємо наших клієнтів і тому компанія " ТрионБуд" , бере на себе зобов'язання з гарантійного і післягарантійного обслуговування ! Крім того , ми з задоволенням зробимо чистку , дозаправку і повне технічне обслуговування будь-якого кондиціонера.

Стандартний монтаж

Стандартний монтаж є найбільш поширеним , а також простим варіантом встановлення кондиціонера у випадку, якщо :

- Внутрішній блок кондиціонера встановлюється на стіні поряд з вікном або на стіні , що примикає до вікна ;
- Висота стелі не повинна перевищувати 3,5 метрів. Зовнішній блок кондиціонера встановлюється під вікном таким чином , щоб верхній край зовнішнього блоку був не вище рівня підвіконня ;
- Якщо система кондиціонування встановлюється на 1-му поверсі , то зовнішній блок монтується за допомогою драбини , на висоті до двох з половиною метрів;
- Комунікації всередині приміщення закриваються пластиковим білим коробом 60х60 мм ( крім кабелю живлення) ;
- Комунікації зовні будівлі розташовуються уздовж стіни , при цьому їх укладання в декоративний короб не проводиться;
- Загальна довжина фреонових комунікацій не повинна перевищувати 5 ( п'ять ) метрів .
 .

 

Принцип роботи кондиціонера

Принцип роботи кондиціонера

Зрозуміти, як влаштований кондиціонер і звідки в тридцятиградусну спеку береться освіжаюча прохолода, не так вже складно. Розглянемо це на прикладі спліт-системи. Як відомо з шкільного курсу фізики, при випаровуванні будь-яка рідина поглинає тепло. Якщо налити на руку спирт або одеколон, тут же відчуєш холод. І навпаки, при конденсації пари тепло виділяється. Саме цей відомий принцип і експлуатує будь-який кондиціонер.

Як влаштований кондиціонер?

Кондиціонером є замкнутий герметичний контур, усередині якого рухається спеціальна речовина – хладогент. Випаровуючись в одному місці, він поглинає тепло, а конденсуючись в іншому – виділяє поглинене тепло. Обмін теплом хладогента з повітрям відбувається через повітряні теплообмінники, які є мідними трубками, забезпеченими тонкими поперечними алюмінієвими пластинками. Щоб процес теплообміну між хладогентом і повітрям йшов швидше, повітря через теплообмінники продувають за допомогою вентиляторів. По назві процесу, що відбувається в теплообміннику, один з них називають випарником, а інший – конденсатором.При роботі кондиціонера на «холод» як випарник виступає внутрішній блок (що знаходиться в приміщенні) теплообмінник, а як конденсатор – зовнішнійблок (що знаходиться поза приміщенням). При роботі кондиціонера на «тепло», теплообмінники міняються ролями. Суть процесу викладена, але в чому секрет фокусу?Річ у тому, що холод не «проводиться», а відбувається перенесення тепла з одного місця в інше за допомогою хладогента. Завдяки цьому і з'явився термін «тепловий насос». З цієї ж причини кондиціонер «проводить» тепло або холоди приблизно в 3 рази більше, ніж споживає електроенергії – факт, що викликає подив у людей, необтяжених знанням холодильної техніки.

Принцип роботи кондиціонераЩо за диво – машина з ККД 300%? І чому це загадкову речовину «хладогент» то поглинає, то віддає тепло, адже з шкільного курсу фізики відомо, що воно завжди переходить від більш нагрітого тіла до менш нагрітому? Що примушує хладогент переносити тепло з приміщення, в якому трохи більше 20 градусів на вулицю, де деколи буває під 40?Все не просто, а дуже просто! З тієї ж шкільної фізики відомо, що температура фазового переходу (випаровування або конденсації рідини) залежить від тиску, при якому відбувається процес. Залежність нелінійна і монотонна – чим більше тиск, тим більше температура фазового переходу. Далі – більше! Для того, щоб рідкий хладогент кипів, перетворюючись на пару і поглинаючи з навколишнього повітря тепло, в теплообміннику необхідно створити тиск, при якому температура фазового переходу буде нижча, ніж температура навколишнього повітря. І навпаки, пароподібний хладогент віддаватиме тепло повітрю, перетворюючись на рідину, якщо створити тиск, при якому температура фазового переходу буде вища за температуру повітря.

Але для того, щоб кондиціонер запрацював, в замкнутий контур потрібно вбудувати ще як мінімум два елементи. Це компресор, що підвищує тиск до тиску конденсації, який встановлений в контурі перед конденсатором, і пристрій, що дроселює, знижує тиск до тиску випаровування, перед випарником.

Перераховані п'ять елементів:

  1. замкнутий контур з хладогентом;
  2. зовнішній теплообмінник;
  3. внутрішній теплообмінник;
  4. компресор;
  5. дроселюючи пристрій-ТРВ;

складають основу холодильного контура будь-якого кондиціонера, від найпростішого до найскладнішого. Для того, щоб кондиціонер міг працювати не тільки на холод, але і на тепло, в контур необхідно додати чотириходовий вентиль. Його завдання «перетворювати» випарник на конденсатор і навпаки. Такий кондиціонер називають кондиціонером з реверсивним циклом, який може переносити тепло не тільки з приміщення на вулицю, але і навпаки.